Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS [FOTO]

  • 12.12.2019, 10:11 (aktualizacja 12.12.2019, 10:15)
  • SK
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS [FOTO]
7 grudnia parkiet hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu zamienił się w widowiskowy parkiet taneczny, a to za sprawą turnieju zorganizowanego przez sieć Szkół Tańca ArtDance Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Grupa Majster Cup Sierpc 2019.

Po raz kolejny na parkiecie hali rywalizowały ze sobą najlepsze pary taneczne z całego kraju. Personalnie za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialny był Adrian Kowalski, natomiast całą Galę poprowadziła znana z programów telewizyjnych Iwona Pavlović, polska tancerka, międzynarodowy sędzia. Zmagania tancerzy obserwowało i oceniało wybitne grono jury z branży tanecznej, które przybyło z terenu całego kraju. Tego wieczoru oko i ucho mieszkańców Sierpca i miłośników tańca nie tylko cieszyły porywające rytmy muzyki, ale także przyciągające uwagę stroje i piękne tancerki wraz z przystojnymi tancerzami. Zmagania na parkiecie dostarczyły wielu wrażeń zarówno artystycznych, jak i sportowych nie tylko samym uczestnikom, ale wszystkim obserwującym. Ponad 120 tancerzy z klubu ArtDance wywalczyło szereg miejsc medalowych i ponad 15 par zmieniło klasę taneczną na wyższą. Organizatorzy zadbali o dodatkową atrakcję dla uczestników i gości, a mianowicie podczas Gali odbył sie pokaz hand balancing. Ponadto w trakcie całodziennych zmagań tanecznych prowadzona była zbiórka dla chorej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu.

SK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe