Gala przez duże „G”

  • 30.12.2019, 09:09 (aktualizacja 30.12.2019, 09:11)
  • red.
Gala przez duże „G” foto Art-Dance

Szkoła tańca Art-Dance, prowadzona z dużym powodzeniem przez Adriana Kowalskiego, po raz siódmy zorganizowała Świąteczną Galę Taneczną. Tym razem odbywała się w dniach 14-15 grudnia. Tradycją stało się już, że sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki dosłownie pękała w szwach. Kulminacją był niedzielny wieczór, zwany także Galą Finałową. Tradycją staje się również fakt, że uroczystości przygotowywane przez pana Adriana stoją na niezwykle wysokim poziomie artystycznym, a widzowie do końca mogą spodziewać się atrakcji i niespodzianek. Nie inaczej było oczywiście podczas niedzielnego wieczoru. Galę poprowadziła Anna Głogowska, znana widzom z telewizyjnych ekranów prezenterka i tancerka niezwykle popularnego show pt. „Taniec z gwiazdami”. Niewątpliwy urok pani Anny sprawił, że gala przebiegła w sposób niezwykle udany. Koncert otworzyła równie znana polskiej publiczności finalistka The Voice of Poland - Anna Deko. W trakcie koncertu widzowie mieli okazję podziwiać przepiękny pokaz tańca na szarfach, a także przedstawienie teatralno - taneczne w wykonaniu młodych adeptów tańca, na co dzień doskonalących swoje umiejętności w szkole Art-Dance. W trakcie dwugodzinnego koncertu zaprezentowały się najlepsze grupy oraz pary taneczne. Młodzi tancerze uczęszczający na zajęcia do pana Adriana z roku na rok podwyższają swoje umiejętności. Z roku na rok przybywa także najmłodszych tancerzy. I tym razem dla nich wszystkich nie zabrakło miejsca na scenie. Piękne stroje, doskonała dyscyplina, ale przede wszystkim zaangażowanie i pasja, z jaką wykonywali poszczególne tańce, dosłownie urzekły widownię. Gala przeplatana była także występami grup tanecznych doskonalących na co dzień inne style tańca (hip hop). W trakcie uroczystości założyciel szkoły uhonorował pamiątkowymi suwenirami osoby, które jego zdaniem przyczyniają się do promocji tańca towarzyskiego na terenie Sierpca i całego powiatu. Warto w tym miejscu dodać, że Art-Dance ma także swoje placówki w innych miastach (m.in. w Rypinie czy Lipnie). 
Jak podkreślał Adrian Kowalski, Art-Dance to przede wszystkim ciężka praca, szczęście i pasja - trzy składniki, dzięki którym można odnosić sukcesy. Wielu z wychowanków pana Adriana wzięło do serca powyższe słowa i takowe sukcesy odnosi już na szczeblu ogólnopolskim.  

 

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe