Koncert Noworoczny [FOTO]

  • 17.01.2020, 09:01 (aktualizacja 17.01.2020, 09:08)
  • red.
Koncert Noworoczny [FOTO]
W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gozdowie 6 stycznia odbył się Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej. Tego wieczoru nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i występów artystycznych.

Uroczystego otwarcia i powitania zaproszonych gości dokonał Dariusz Kalkowski, wójt gminy. W pierwszej części koncertu wójt w kilku słowach podsumował miniony rok oraz  podziękował radnym i wszystkim zaangażowanym za pracę na rzecz gminy Gozdowo. Po wystąpieniu wójta głos zabrali zaproszeni goście, m.in. poseł Waldemar Olejniczak.  W drugiej części wieczoru Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Gozdowie pod batutą dyrygenta Edwarda Wielguckiego przeniosła wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Koncert poprowadzili Żaneta Wiśniewska i Piotr Nagiewicz. Poza wysłuchaniem koncertu kolęd przygotowano także występy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Gozdowskiej, Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca z Lelic, Grupy Tanecznej ze Szkoły Podstawowej w Gozdowie oraz dzieci z Publicznego Przedszkola. Noworoczny koncert zakończono światełkiem do nieba.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Muzyk
Muzyk 19.01.2020, 10:39
Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Edwarda WIELGÓCKIEGO ? Pozdrawiam.

Pozostałe