Śmiertelny wypadek w Maluszynie

  • 30.01.2020, 08:53
  • opr. SK
Śmiertelny wypadek w Maluszynie fot. OSP Gójsk
Od początku roku na drogach powiatu sierpeckiego doszło aż do 10 wypadków drogowych, w których zginęło 5 osób, a 7 zostało rannych. W ostatnim ze zdarzeń, do którego doszło w sobotę 25 stycznia w Maluszynie, śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni podróżujący samochodem. Bliższe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sierpcu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym około godziny 11.00 w sobotę w miejscowości Maluszyn 24-letni kierujący samochodem osobowym m-ki Citroen Xsara Picasso z bliżej nieokreślonej przyczyny stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na prawą stronę jezdni, a następnie do rowu, gdzie zderzył się z drzewem. W wyniku uderzenia w przeszkodę śmierć na miejscu ponieśli 24-letni kierujący samochodem oraz 18-letni pasażer podróżujący tym autem. Bliższe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.
-(…)Na chwilę obecną KPP w Sierpcu pod nadzorem prokuratora rejonowego w Sierpcu przeprowadza wszelkie czynności zmierzające ku ustaleniu okoliczności wypadku – powiedział prokurator Artur Sakierski.
Po raz kolejny Policja apeluje do kierujących pojazdami, aby w ten zimowy okres zmienili technikę jazdy i dostosowali prędkość pozwalającą kierowcy kontrolować sytuację na drodze, panować nad pojazdem i bezpiecznie zatrzymać pojazd w razie takiej potrzeby.

 

opr. SK

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe