Dwa potrącenia pieszych

  • 07.02.2020, 08:19
  • opr. SK
Dwa potrącenia pieszych
W ostatnich dniach stycznia na terenie powiatu sierpeckiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce na terenie Mochowa we wtorek 28 stycznia po godzinie 8.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w obszarze zabudowanym 22-letnia kierująca samochodem audi zderzyła się z 78-letnią pieszą, która weszła na oznakowane przejście dla pieszych bezpośrednio przed jadący pojazd. W wyniku zderzenia osoba piesza została ranna. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwie uczestniczki były trzeźwe.
Drugie ze zdarzeń miało miejsce na terenie Sierpca. Z dokonanych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną 47-letnia kierująca peugeotem, skręcając w lewo z ulicy Wiosny Ludów w ulicę Piastowską nie ustąpiła pierwszeństwa poruszającemu się po przejściu dla pieszych 76-letniemu pieszemu, doprowadzając do zderzenia. W wyniku zderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Badanie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

opr. SK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe