Sierpecka Gala Sportów Walki

  • 14.02.2020, 10:14
  • red.
Sierpecka Gala Sportów Walki

Impreza o charakterze sportowo-rozrywkowym ukazująca dyscypliny sportowe, w których zawodnicy sztuk i sportów walki walczą, zapewniając nam wielkie, niesamowite widowisko. Na naszej gali będziemy mogli zobaczyć 6 walk w formule MMA i 5 walk w formule K1, w których uczestniczyć będą zawodnicy z największych klubów MMA i Sportów walki w Polsce. Organizatorami gali są Paweł Sołdański, Krystian Wilczak oraz Piotr Sołdański.

 

Zawodowe walki MMA
Na naszej gali będziemy mogli obejrzeć 3 zawodowe walki MMA, pierwszą z nich będzie walka pomiędzy reprezentantem utytułowanego polskiego klubu “Ankos MMA Poznań” Dawidem Wylegałą a reprezentantem klubu 
 “K.O. Fight Team Gostynin” Krzysztofem Osmałkiem.
W kolejnej walce naprzeciw Siebie staną Hubert Lotta, również reprezentant “Ankos MMA Poznań” i jednocześnie jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia MMA w Polsce, jego przeciwnikiem będzie Maciej Grzegorzewski spod skrzydeł białostockiego klubu “HUMAN KickBoxing”. Maciek jest wielokrotnym mistrzem Polski w Kickboxingu, wicemistrzem Europy, drugim zawodnikiem w Pucharze Świata low-kich w 2014r.
W walce wieczoru obejrzymy reprezentanta “Dejvo Fight Club” Vladimira ”Vova” Gindzhu, który w swojej karierze stoczył 21 zawodowych pojedynków, w takich federacjach jak WFCA czy ACB, jego przeciwnikiem będzie znany polskiej scenie MMA zawodnik “YAKIBA TEAM” Piotr Poniedziałek, który na swoim koncie ma dorobek 8 walk zawodowych, z czego 6 pojedynków wygranych. Walki dostarczą nam wielu emocjonujących chwil i widowiska na najwyższym poziomie.
W oktagonie zobaczymy też miejscowych zawodników w walkach K1, tj. Kubę Gutkowskiego, utytułowanego Marka Figurę, czy w formule MMA Kamila Buczyńskiego.

 

Realizacja i transmisja
Przy organizacji takiej imprezy zasada “Najlepsi z Najlepszych” obowiązuje nie tylko w oktagonie, ale też i na zapleczu, dlatego za produkcję i reżyserię całej gali odpowiadają ludzie, którzy realizują tak duże i uznane projekty jak KSW, FAME MMA, POLSAT BOXING NIGHT czy FIGHT EXCLUSIVE NIGHT.
Sierpecka Gala Sportów Walki będzie transmitowana w telewizji.

 

Goście specjalni
Na I edycji Sierpeckiej Gali Sportów Walki spotkamy również zaproszonych gości specjalnych ze Świata MMA. Będziemy mieli zaszczyt gościć mistrza KSW wagi lekkiej Normana Parke, który jest również byłym zawodnikiem UFC, a na scenie MMA jest znany ze swojego charyzmatycznego charakteru. Kolejnym zaproszonym gościem jest Daniel „Skiba” Skibiński, który dumnie dzierży pas mistrza wagi półśredniej federacji BABILON MMA, a jednocześnie jest jednym z najlepszych grapllerów w naszym kraju. Trzecim zaproszonym gościem specjalnym będzie Kamil Oniszczuk, 23-letni zawodnik klubu „Ankos MMA”, który stoczył już 7 zawodowych pojedynków i żadnego z nich nie przegrał. Kamil na początku tego roku podpisał kontrakt z jednym z potentatów Światowego MMA, a mianowicie rosyjską federacją ACA. Ostatnim zaproszonym gościem będzie Dawid „Ambro” Ambroziak, zawodnik federacji FAME MMA oraz uczestnik porgramu Ex na plaży.

 

MIEJSCE WYDARZENIA
Gala odbędzie się w hali sportowej im. Zdzisława Krzyszkowiaka 
przy Szkole Podstawowej nr2 im. Armii Krajowej, 
ulica Płocka 38A

 

Biuro sprzedaży biletów: 09-200 Sierpc, Gorzewo 31c
- BILET VIP                   260 ZŁ
- BILET NORMALNY    80 ZŁ
*BILETY RÓWNIEŻ BĘDĄ DO NABYCIA W HALI W DNIU WYDARZENIA

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gładki
Gładki 10.03.2020, 11:49
Odbędzie się ta gala? Bo niby wszystkie imprezy masowe odwołane?

Pozostałe