„Mechanik” w takt poloneza

  • 14.02.2020, 10:35 (aktualizacja 14.02.2020, 10:57)
  • SK
„Mechanik” w takt poloneza
Czas tegorocznych balów studniówkowych w powiecie dobiegł końca. Jako ostatni 8 lutego bawili się maturzyści Zespołu Szkół nr 1. Od kilku lat to najliczniejsza studniówka. 

Tradycyjnie wieczór rozpoczęto wspólnie odtańczonym polonezem. Na parkiecie prezentowali się zjawiskowo wyglądające maturzystki i eleganccy maturzyści. Splendoru uroczystości już na początku dał występ wokalny dwojga uczniów. Podczas części oficjalnej uczniowie podziękowali nauczycielom za zaangażowanie w ich edukację i wychowanie, pomoc i wsparcie przez wszystkie lata nauki. Padły także słowa refleksyjne, nawiązujące do szybko mijającego czasu, przekraczania progu dojrzałości i wejścia w dorosłe życie, oraz życzenia pomyślności na egzaminie maturalnym i trafnych wyborów w życiu dorosłym. Pozostała część nocy minęła wszystkim na wspólnej zabawie, która pozostanie w pamięci na całe życie.

FOTO

 

 

SK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe