XI Memoriał im. Anny Głuchowskiej

  • 14.02.2020, 10:47
  • opr. red.
XI Memoriał im. Anny Głuchowskiej fot. LO
Kolejny raz społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu uczciła na sportowo pamięć o zmarłej nauczycielce –Annie Głuchowskiej. Jak zawsze zaszczycił swoją obecnością i uroczyście otworzył XI Memoriał pan Janusz – mąż pani Anny.

W tym roku w szranki stanęło 10 reprezentacji klasowych. Turniej rozgrywany był w grupach. Do półfinałów zakwalifikowały się klasy: I c, I b, II b oraz III a. W meczu finałowym zagrały dwie drużyny z „grupy śmierci” – klasa III a, II b. Klasa II b wzięła „odwet” po porażce z rundy grupowej i pewnie wygrała finał 2:0. Zwycięzcy, z rąk Ewy Jancewicz – dyrektor Liceum i pana Janusza Głuchowskiego – gościa honorowego, otrzymali przechodni okazały puchar. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami. 

opr. red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe