Produkcja psychotropów w Antoniewie

  • 26.02.2020, 09:24 (aktualizacja 26.02.2020, 10:18)
  • SK
Produkcja psychotropów w Antoniewie
W dniu 23 lutego 2020 r. na posesji w miejscowości Antoniewo gm. Gozdowo w godzinach porannych doszło do zatrzymania mieszkańca podwarszawskiej miejscowości. Działania funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej w Radomiu oraz Stołecznej ujawniły sprzęt do produkcji i wyprodukowaną substancję psychotropową.

Według informacji otrzymanej z Prokuratury Rejonowej w Sierpcu funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu i Komendy Stołecznej Policji ujawnili urządzenia służące do produkcji substancji psychotropowej oraz rozpuszczalniki i substancje chemiczne potrzebne do jej wytwarzania, oraz wyprodukowaną już substancję psychotropową w postaci 4-chlorometkatynonu (4-CMC) w ilości ponad 10 kilogramów. W trakcie czynności zatrzymano mężczyznę, mieszkańca jednej z podwarszawskich miejscowości, wobec którego prokurator rejonowy w Sierpcu skierował wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Z uwagi na wstępny etap postępowania nie jest możliwe udzielenie innych informacji.
Można uznać, że to kolejne działania służb mundurowych, które udaremniły rozprowadzanie substancji szkodliwych i zagrażających zdrowiu i życiu na terenie powiatu sierpeckiego i nie tylko. 

SK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe