Drogo w Sierpcu

  • 26.02.2020, 10:21 (aktualizacja 26.02.2020, 11:16)
  • red.
Drogo w Sierpcu

Do redakcji Kuriera Sierpeckiego napisał jeden z czytelników, który oburzony jest cenami paliw na lokalnych stacjach benzynowych. Jak wynika z załączonych przez niego materiałów, najwyższe ceny paliw w bliskiej okolicy występują właśnie w Sierpcu.
 Już dawno utarło się powiedzenie, że najdroższe ceny paliw obowiązują w Płocku, mimo że przecież to miasto, w którym znajduje się rafineria. Jak się jednak okazuje, nasz informator zadał temu sloganowi kłam. Spostrzeżenia czytelnika oparte są na stacjach paliw należących do największych koncernów paliwowych w kraju. Nasz informator zadał sobie wiele trudu, by przygotować odpowiednie zestawienie poparte zdjęciami. Z góry pragniemy mu podziękować. Otrzymane statystyki przedstawiają ceny paliw na stacjach położonych w dość bliskiej odległości od Sierpca. 
- Zdjęcia są zrobione w okresie środa - piątek, tak więc nie było chyba raczej żadnych nadzwyczajnych promocji ani ruchów cenowych - podkreśla nasz czytelnik.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ŻYCZLIWY
ŻYCZLIWY 23.03.2020, 15:11
ZMOWA CENOWA W SIERPCU WYSTĘPUJE

Pozostałe