290 tys. zł dla dwóch gmin i miasta

  • 29.06.2020, 16:17
  • SK
290 tys. zł dla dwóch gmin i miasta
Około 970 tys. zł. samorząd Mazowsza przeznaczył na bazę sportową w subregionie płockim. W sumie do powiatu trafi 290 tys. zł.

To już trzecia edycja Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Maksymalne dofinansowanie projektu  nie mogło przekroczyć 200 tys. zł. i wynieść więcej niż 75 procent kosztów kwalifikowanych. Każdy samorząd mógł złożyć tylko jeden wniosek na jedno zadanie. Samorządy, którym przyznano dofinansowanie jeszcze w tym roku zrealizują zadania. Szanse na wsparcie z budżetu województwa miały projekty dotyczące budowy nowych, modernizacji i remontu już istniejących obiektów sportowych. W powiecie sierpeckim dofinansowanie otrzymały w kwocie 90 tys. zł Gmina Miasto Sierpc na przebudowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 3, po 100 tys. zł. Gmina Mochowo na budowę boiska wielofunkcyjnego w Bożewie Nowym oraz Gmina Rościszewo na przebudowę i modernizację bieżni i boiska szkolnego w Rościszewie. 
 

SK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe